Reklamlar

Hakkımızda

Reklamlar

Radyo reklam ajansı olarak biz, yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle biz her zaman müşterilerimizi anlar ve onlara özel çözümler sunarız. Hiç bir radyoya özel hizmet vermeyiz. Bütün radyolara eşit mesafede, müşterimizin yanında dururuz. Biz bir radyonun kendisini satması için kurduğu bir ajans değiliz. Hiç bir radyoya angaje de değiliz. Belirli radyoları özelleştirmek, ajansın tarafsızlığını bozar diye düşünürüz. Bu yüzden hiç bir radyoya özel yakınlığımızı öne çıkarmayız.

Radyo reklam fiyatları değişkendir. Her radyonun, dinlenirliği, maliyetleri, kar marjı hedefleri, kalitesi, hedef kitlesi; radyonun saniye birim fiyatlarını etkiler. Bu yüzden radyolar değişik fiyattan satılırlar. Tabi sizin şahsi dostluklarınız varsa biz araya girmeyelim. O radyoyu siz satın alın. Çünkü bu konu halen bazı radyolarda işe yaramaktadır. Ben o radyonun sahibini tanıyorum diye arayıp, kendi karizmanızı 0,1-0,2 kuruş indirim için kullanabilirsiniz. Bizce bu hakkınızı daha önemli konular için kullanmalısınız. Bırakın reklamlarınızdan alacağınız kazanımlar bu farkı ödesin.

Radyo reklamcılığı sizin tercihlerinizle yaşayacaktır. İyi bir ajansa her zaman ihtiyacınız olacaktır. İşte o zaman PratikA olarak biz hep burada olacağız. Bekleriz.